#1 2008-11-24 09:40:56

Virus200

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 7
Punktów :   

Jak Zacząć ??

O to Kilka Moich Rad Jak Zacząć i na czym grać

najlepiej zacząć jest ,Grając trochę czasu na Botach (tak jak ja , mniej więcej grałem od 2 do 3 tygodni ) żeby "oswoić" Się z cs'em
Jak już zaczniemy tak w miaaarę ogarniać cs'a możemy wyruszyć na serwery ,na początek polecam serwery FFA ,na pewno się więcej nauczymy niż z botami ,można podpatrywać techniki gry innych ,w miarę dobrze grających ludzi.
Gdy na Serwerze FFA zaczniemy już Dooobrze Grać ,Możemy wyruszyć na serwer Hs-Dm (Death Match - Head Shot ) czyli zabić możemy tylko strzałem w głowę ,przyda się to na pewno by nauczyć się 1 z 3 głównych zasad Cs'a a mianowicie PRECYZJA.
Ok. Gdy już jesteśmy w Miaaarę precyzyjni , możemy przenieść się na Serwery Typu DM a tam zdobędziemy doświadczenia w drugiej z głównych Zasad Czyli SZYBKOŚĆ.
(OK. Już na grze w cs'a zeszło ci pewnie kilka miechów ? Teraz pora na ostatni krok w twoim rozwoju grania ;-P)
Serwery TP ,możemy wejść tam dopiero gdy uważamy że jesteśmy gotowi ,więc co ?? jesteśmy gotowi ?? no to wchodzimy by... nauczyć się ostatniej z głównych zasad ,a dokładniej, TAKTYKI I LOGICZNEGO MYŚLENIA bo bez tych jesteśmy niczym, gdy się nauczymy tych 3 Zasad to Już jest Dobrze ,ale na serwerach TP gra się nie kończy , najlepiej znowu wrócić na serwer FFA i trenować dalej ,a potem znowu na DM'y itd. A może załapiesz się do jakiegoś klanu ?? Jeśli Tak To możesz Spróbować swych sił w sparach , i pochwalić się 3-ma zasadami które już umiesz , i oczywiście Wgrać ale nie zapomnij by trenować ciągle i ciągle i jeszcze raz ciągle ;-)        najwięcej nauczysz się na serwerach DM i DM-HS więc graj graj graj.



Dziękuje za przeczytanie mojego poradnika
jeśli pomogłem to podziękuj ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anty-bieber-dabrowa.pun.pl www.mfocenter-forum.pun.pl www.gromsosnowica.pun.pl www.biseksualizm.pun.pl www.wol.pun.pl